Usługi

Transport towarów do / z Holandii

Przewieziemy Twój ładunek z Polski do Holandii i z Holandii do Polski! Wyślij cokolwiek - od koperty po 24 tony! Zadzwoń lub wypełnij formularz, aby uzyskać bezpłatną wycenę.

Mamy dla Ciebie dobrą ofertę na transport do i z Holandii, zadzwoń!

transport holandia

Niezawodny partner w transporcie do Holandii

Jesteśmy firmą spedycyjną, specjalizującą się w transporcie drogowym towarów do Holandii. Przewieziemy Twój ładunek w dowolnym kierunku: na terenie Holandii, z Holandii do Polski lub innego kraju, a także z Polski do Holandii. Niezależnie od tego, jakiego rodzaju ładunek potrzebujesz przetransportować, nasi spedytorzy znajdą dla Ciebie optymalne rozwiązanie. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz sprawną i bezpieczną dostawę Państwa ładunków na terenie całej Europy. Transporty realizujemy we współpracy z doświadczonymi i godnymi zaufania partnerami.

szybka-wycena

Szybka wycena

Nie czekaj w nieskończoność na ofertę. Szanujemy Twój czas, dlatego przesyłamy wycenę nawet w kilka minut.

profesjonalna-obsluga

Profesjonalna obsługa

Zasługujesz na lepszą obsługę! Naszym klientom oferujemy wysokie kompetencje, rzetelność i profesjonalizm.

Punktualna dostawa

Twój ładunek jest dla nas tak samo istotny, jak dla Ciebie. Dbamy, by każdy transport docierał na miejsce bez opóźnień.

Wypełnij formularz, a otrzymasz bezpłatną wycenę transportu nawet w kilka minut

Transport Holandia - zleć transport do Holandii w Eurofracht

Oferujemy transport towarów do każdego miejsca w Holandii, w tym również oczywiście do największych holenderskich miast, takich jak: Amsterdam, Haga, Rotterdam czy Eindhoven. Nasza firma mieści się we Wrocławiu, jednak współpracujemy z klientami z całej Polski, dlatego niezależnie czy siedzibą Państwa firmy jest Wrocław, Poznań, Szczecin, Warszawa, Kraków czy jakakolwiek inna miejscowość w Polsce, z przyjemnością zrealizujemy dla Państwa transport krajowy i międzynarodowy. Do oraz z Holandii realizujemy różne typy transportów:

transport ekspresowy

Express

Pilne ładunki odbieramy nawet w ciągu kilkudziesięciu minut i dostarczamy bezpośrednio na terenie całej Europy.

transport-ciezarowy

FTL

Cała przestrzeń ładunkowa solówki lub ciężarówki z naczepą, tylko dla Ciebie! Możesz załadować nawet 24 tony.

ltl-doladunki

LTL (doładunki)

Mniejsze, lżejsze i mniej pilne ładunki, wysyłaj jako doładunki. Oszczędzaj pieniądze i środowisko.

To rodzaj transportu, w którym priorytetem jest szybkość dostarczenia ładunku w miejsce docelowe. Transporty te są zwykle realizowane samochodami dostawczymi o ładowności do 1,1 t z windą załadowczą lub bez. Transport ekspresowy rekomendujemy dla ładunków, które wymagają pilnego dostarczenia, takie jak części zamienne do maszyn, ważne dokumenty, towary medyczne itp. Krytycznie czasowo ładunki jesteśmy w stanie odebrać nawet w ciągu kilkudziesięciu minut na terenie całej Europy, a dzięki bezpośredniej dostawie, towar dociera w miejsce przeznaczenia najszybciej jak to możliwe. Realizujemy transport ekspresowy Polska – Holandia, Holandia – Polska, a także na terenie Holandii i do innych krajów niż Polska.

transport ekspresowy

To transporty, w których ładunki wysyłane są w niewielkim wolumenie i o stosunkowo niewielkiej wadze. Samochody dostawcze, które takie transporty realizują, posiadają zwykle przestrzeń ładunkową o wymiarach 420 x 220 x 220 cm lub 480 x 220 x 220 cm, co pozwala na załadowanie nawet 8 lub 10 europalet o wymiarach podstawy 120 x 80 cm, lub jeśli mamy do czynienia z ładunkiem lekkim, ale dużym objętościowo (np. styropian), miejsca wystarczy na około 23 m3 towaru. Łączna waga przewożonych towarów nie może przekroczyć 1100 kg. Dzięki niewielkim rozmiarom „dostawczaków”, towar można dostarczyć w miejsca, gdzie duża ciężarówka nie miałaby możliwości wjechać. Dodatkową zaletą popularnych busów jest zamontowana na niektórych z nich, winda załadowcza, która w połączeniu z wózkiem paletowym, w który wyposażony jest kierowca, pozwala na załadowanie i dostarczenie towarów w miejscach, gdzie nie ma rampy przeładunkowej czy wózka widłowego. Zorganizujemy Twój lekki transport do Holandii!

Sprawdź naszą ofertę dla Twojego ładunku

Transport samochodami ciężarowymi Holandia (solówkami)

To typ transportu, w którym ładunki przewożone są przez pojazdy ciężarowe bez naczepy. Solówki są zwykle używane do przewozu ładunków o wadze do 8 t. Niektóre z nich wyposażone są w windę załadowczą i wózek paletowy. Przestrzeń ładunkowa tych pojazdów ma zwykle od 600 do 820 cm długości, 245 cm szerokości i między 200 a 270 cm wysokości, a w zależności od typu zabudowy pojazdu, można je załadować bokiem, tyłem lub górą. Transportuje się nimi ładunki różnego typu, np. palety, maszyny, sprzęt budowlany. Samochody ciężarowe bez naczepy, wybieramy zwykle do transportu ładunków cięższych i większych niż jest w stanie przewieźć samochód dostawczy, ale nie na tyle ciężkich, żeby było konieczne przewożenie ich na naczepie. Solówki względem ich większych braci – tzw. „tirów”, mogą dostać się w miejsca, w których zestawy z naczepą nie mogą, z powodu ograniczeń wymiarów i kształtu naczepy. Ponadto transport solówką na ogół jest tańszy niż transport zestawem.

transport samochodami ciężarowymi solówki
transport ciężarowy ftl

To transport odpowiedni dla najcięższych i największych ładunków. W ten sposób przewozimy różne rodzaje towarów, np. palety, maszyny czy materiały budowlane. Ładowność pojazdu wynosi do 24 ton, a przy standardowych wymiarach naczepy 1360 x 245 x 270 cm, mamy do dyspozycji aż 89 m3 przestrzeni ładunkowej. Natomiast naczepa typu „Mega” charakteryzuje się zabudową wyższą o około 30 cm, co pozwala na załadowanie towaru wysokiego nawet na 300 cm. Występuje wiele różnych rodzajów zabudowy naczep, gdzie oprócz tradycyjnych i uniwersalnych konstrukcji, produkuje się naczepy specjalistyczne, przystosowane do przewozu specyficznego towaru. Dzięki swojej ładowności  Dzięki temu, że transport jest realizowany przez jeden pojazd, pozwala na szybkie i sprawne dostarczenie ładunku w miejsce docelowe.

Opinie

To cenią nasi klienci

Wyjątkowa obsługa

Pracownicy byli bardzo pomocni i elastyczni w odpowiedzi na moje potrzeby. Chętnie doradzali i służyli pomocą przy wyborze odpowiedniej usługi transportowej. Szybko odpowiadali na moje pytania.

Marta Wojciechowska
Klient

Transport na czas

Zamówienie zostało zrealizowane szybko i sprawnie, bez zbędnych pytań i opóźnień. Ładunek został odebrany i dostarczony na czas. Obsługa była bardzo kompetentna i na bieżąco informowała o postępach.

user
Piotr Brzeziński
Klient

Wzorowa współpraca

Pilny ładunek z Poznania do Hanoweru dotarł na miejsce tego samego dnia. Od przesłania zamówienia do dostawy minęło tylko 9 godzin, więc wszystko zadziałało ekspresowo.

user
Mariusz Dudek
Klient

Wypełnij formularz, a my wyślemy wycenę transportu nawet w kilka minut

transport holandia

Szeroki przekrój pojazdów na transport do Holandii

Mamy w ofercie różne typy pojazdów, odpowiadające różnym potrzebom naszych klientów. Możesz samodzielnie wybrać odpowiedni pojazd dla Twojego ładunku lub jeśli nie wiesz, który samochód najlepiej spełni Twoje wymagania, nasz pracownik pomoże Ci i dobierze właściwy pojazd. 

transport ekspresowy

Bus - Van

Wymiary przestrzeni ładunkowej:
Długość: 420 - 480 cm
Szerokość: 220 - 245 cm
Wysokość: 200 - 250 cm
Pojemność: 8 - 10 EPAL
Ładowność: 1100 kg

transport samochodami ciężarowymi solówki

Solówka

Wymiary przestrzeni ładunkowej:
Długość: 600 - 820 cm
Szerokość: 245 cm
Wysokość: 220 - 270 cm
Pojemność: 14 - 20 EPAL
Ładowność: 2500 - 9000 kg

Ciężarówka z naczepą

Wymiary przestrzeni ładunkowej:
Długość: 1360 cm
Szerokość: 245 cm
Wysokość: 270 -300 cm
Pojemność: 34 EPAL
Ładowność: 24000 kg

transport holandia 5
transport holandia 6

Transport do i z Holandii dla różnych branż

Nasi klienci, których towary przewozimy do oraz z Holandii, wywodzą się z różnych branż. Przedstawiamy listę niektórych z nich:

  • Branża motoryzacyjna (elementy pojazdów, części zamienne, motocykle)
  • Branża budowlana (materiały budowlane, maszyny budowlane, elementy konstrukcyjne)
  • Branża elektroniczna (telewizory, laptopy, sprzęt AGD)
  • Branża tekstylna (odzież, tkaniny, dywany)
  • Branża meblowa (meble, elementy tapicerowane, akcesoria)
  • Branża spożywcza (napoje, słodycze, przetwory)
  • Branża metalowa (stal, aluminium, miedź)
  • Branża drzewna (drewno, papier, tektura)
  • Branża fotowoltaiczna (panele słoneczne, falowniki, akumulatory)
  • Branża stolarki okiennej i drzwiowej (okna, drzwi, rolety)

Transport palet do Holandii lub z Holandii do Polski

Jedną z naszych usług jest przewóz towarów na paletach. Mogą to być palety euro, palety jednorazowe lub palety przemysłowe. Towar na paletach przewożą busy, czyli pojazdy dostawcze oraz samochody ciężarowe. Zapewniamy bezpieczeństwo przewozu palet w każdym rozmiarze. Przewozimy towary na paletach z Polski do Holandii jak i z Holandii do Polski.

transport holandia 7
transport holandia 8

Transport maszyn do Holandii lub z Holandii do Polski

Dla naszych klientów przewozimy różnego rodzaju maszyny z Polski do Holandii oraz z Holandii do Polski. Najczęściej transportujemy maszyny budowlane, maszyny rolnicze, maszyny wykorzystywane w produkcji. Jesteśmy w stanie zorganizować odpowiedni pojazd dla każdego typu maszyn. Prześlij zapytanie, aby otrzymać wycenę na transport maszyn do Holandii.

Ubezpieczenie ładunku na czas transportu Holandia - Polska, Polska - Holandia

Bezpieczeństwo ładunku jest jednym z naszych priorytetów. Są jednak sytuacje losowe, na które nie mamy wpływu. Dlatego, aby zapobiec ich negatywnym skutkom, każdy transport jest ubezpieczony na czas załadunku, rozładunku, jak i całej podróży. Standardowe ubezpieczenie OC przewoźnika drogowego opiewa na kwotę co najmniej 100000€. W przypadku, gdy Twój ładunek ma wyższą wartość, poinformuj o tym naszego pracownika podczas składania zamówienia. Istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia.

Cena transportu towarów do oraz z Holandii

Zastanawiasz się ile kosztuje przewóz towarów z Polski do Holandii? Stawki transportu z Polski do Holandii lub z Holandii do Polski są uzależnione od wielu czynników, takich jak: wielkość ładunku, waga całkowita, trasa transportu czy nawet data przewozu. Nie jest możliwe precyzyjne określenie kosztów przewozu ładunku do Holandii bez dokładnych informacji na jego temat. Niemniej średnie stawki netto w transporcie międzynarodowym za 1 km oscylują w przedziale 0,60 € – 1,20 €/km dla samochodów dostawczych do 3,5 t (np. bus z plandeką). Solówka (samochód ciężarowy bez naczepy) kosztuje około 1,20 € – 2 € za 1 km, natomiast ciężarówka z naczepą, tzw. TIR,  za każdy kilometr kosztuje od około 1,20 €/km do nawet kilku EUR.  W obliczu obecnej sytuacji gospodarczej, stawki za transport krajowy i międzynarodowy, mogą ulegać zmianom nawet z dnia na dzień, dlatego trudno przewidzieć ile będzie kosztował w transport w danym momencie, bazując jedynie na średnich wysokościach stawek. Jeśli potrzebujesz przetransportować ładunek na trasie Polska – Holandia, Holandia – Holandia lub Holandia – Polska, skontaktuj się z nami, aby otrzymać bezpłatną wycenę transportu. 

Zapytaj o ofertę na transport Twojego ładunku

Pytania i odpowiedzi

Pytania ogólne

Realizujemy transporty towarów samochodami dostawczymi oraz ciężarowymi. Przewozimy ładunki na terenie Polski oraz do wybranych krajów europejskich. Możesz zamówić transport ekspresowy, transport lekki (o wadze do 1,1 t), transport całopojazdowy FTL (do 24 t) oraz transport częściowy (tzw. doładunek).

Aby otrzymać wycenę, zadzwoń do nas lub wypełnij formularz zamówienia znajdujący się na dole strony, podaj szczegółowe informacje dotyczące ładunku oraz trasy przewozu, a już w ciągu kilku minut nasz pracownik przestawi Ci niezobowiązującą ofertę na transport Twojego ładunku.

Obsługujemy następujące kraje: Anglia, Austria, Belgia, Chorwacja, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Niemcy, Norwegia, Polska, Portugalia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Węgry, Włochy.

Tak. Nasza firma jest czynnym podatnikiem VAT EU.

Ładunek, załadunek i dostawa

Dla ładunków transportowanych pojazdem dostawczym (np. busem z plandeką), wymiary ładunku muszą być równe bądź mniejsze niż 420 – 480 cm długości, 220 – 245 cm szerokości i 200 – 250 cm wysokości. W tym przypadku, waga ładunku nie może przekroczyć 1100 kg. Większe i cięższe przedmioty możemy przewieźć samochodem ciężarowym bez naczepy (solówką), gdzie wymiary ładunku muszą być równe bądź mniejsze niż 600 – 820 cm długości, 245 cm szerokości i 220 – 270 cm wysokości. Największe i najcięższe ładunki muszą zmieścić się w wymiarach przestrzeni ładunkowej naczepy standard lub mega, czyli 1360 cm długości, 245 cm szerokości i 270 – 300 cm wysokości. Na naczepę załadujemy do 24 ton ładunku.

Tak. Jeśli potrzebujesz pojazdu z windą załadowczą i wózkiem paletowym, zaznacz ten fakt podczas składania zamówienia. Pamiętaj, aby żaden z elementów, które mają być załadowane lub rozładowane windą załadowczą, nie były większe niż: 220 cm długości, 120 cm szerokości, 220 cm wysokości, waga 700 kg, dla ładunków przewożonych pojazdami dostawczymi do 3,5 t, lub 240 cm długości, 160 cm szerokości, 220 cm wysokości, waga 800 kg, dla ładunków przewożonych pojazdami ciężarowymi powyżej 3,5 t.

Usługa pomocy kierowcy przy załadunku i rozładunku jest dodatkowo płatna. Jeśli potrzebujesz takiej usługi, zgłoś ten fakt podczas składania zamówienia. Aby móc zrealizować tę usługę, przedmioty przy załadunku lub rozładunku których kierowca miałby pomóc, muszą być o gabarytach i wadze pozwalającej na swobodne przenoszenie przez jedną osobę (nie więcej niż 30 kg / element).

Tak. Jeśli klient ma sprecyzowane wymogi co do pojazdu, który ma odebrać jego ładunek, to może je zaznaczyć przy składaniu zamówienia.

Wiele zależy od rodzaju ładunku, jego wagi, miejsca z którego ma zostać odebrany i dostarczony. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać precyzyjne informacje odnośnie przewidywanego czasu odbioru ładunku.

Transporty ekspresowe charakteryzują się szybkim odbiorem i bezpośrednią dostawą towaru. Czas dostawy jest uzależniony jednak od dystansu, który trzeba pokonać z punktu A do punktu B. Pozostałe rodzaje transportów mają różne estymowane czasy dostawy. Zapytaj naszego pracownika o czas dostawy Twojego ładunku.

Transport specjalistyczny

Tak. Oferujemy transport towarów niebezpiecznych (ADR), jednak z pewnymi wyłączeniami. Nie przewozimy ładunków o klasie 1. i 7. ADR. 

Niestety nie. Nie zajmujemy się transportem samochodów. 

Niestety nie. Nie zajmujemy się przewozem osób.

Niestety nie. Nie zajmujemy się przewozem pojazdów i maszyn na platformach. W ofercie posiadamy wyłącznie naczepy standardowe i mega.

Niestety nie. Nie mamy w swojej ofercie transportu chłodniczego. Wykonujemy wyłącznie transporty niewymagające przewozu w temperaturze kontrolowanej.

Niestety nie. Nie oferujemy transportu odpadów.

Niestety nie. Nie mamy w swojej ofercie transportu ponadgabarytowego.

Kontakt

Formularz zamówienia