O nas

Niezawodny partner

O nas

Organizacją ładunków zajmujemy się od lat. Nieustannie zapewniamy klientom jakość i skuteczność, pozostając z nimi w stałych relacjach opartych na zaufaniu.

Nasze doświadczenie zbudowane zostało na solidnych fundamentach. Przez wiele lat, zanim rozpoczęliśmy działalność związaną z organizacją transportu, sami zajmowaliśmy się przewozem ładunków - prowadząc firmę transportową. Dzięki temu, od podszewki znamy wyzwania branży, ale również wiemy, jak każde z tych wyzwań rozwiązywać. 

Specjalizujemy się w transporcie drogowym krajowym i międzynarodowym, a naszymi głównymi obszarami działania są: Polska, Niemcy, Francja, Belgia i Holandia. Dzięki współpracy z wieloma solidnymi partnerami, oferujemy naszym klientom transport różnymi rodzajami pojazdów: od samochodów dostawczych - wykorzystywanych do przewozu lekkich ładunków, przez solówki, aż po ciężarówki z naczepą - które to przewożą towary naszych kontrahentów najczęściej.

Dbamy, aby zapytania klientów były obsługiwane priorytetowo, dlatego na wyceny transportów odpowiadamy nawet w kilka minut. Zapewniamy ofertę dopasowaną do potrzeb klienta. Oferujemy atrakcyjne, konkurencyjne stawki.

o-nas-7

Sprawdź nasze usługi

Tym się wyróżniamy

szybka-wycena

Szybka wycena

Nie czekaj w nieskończoność na ofertę. Szanujemy Twój czas, dlatego przesyłamy wycenę nawet w kilka minut.

profesjonalna-obsluga

Profesjonalna obsługa

Zasługujesz na lepszą obsługę! Naszym klientom oferujemy wysokie kompetencje, rzetelność i profesjonalizm.

Punktualna dostawa

Twój ładunek jest dla nas tak samo istotny, jak dla Ciebie. Dbamy, by każdy transport docierał na miejsce bez opóźnień.

o-nas-8

Współpracując z rzetelnym kontrahentem nie tylko oszczędzasz czas i pieniądze - przede wszystkim nie martwisz się, że coś pójdzie nie tak.

Nie rzucamy słów na wiatr - bo dane słowo, ma dla nas większe znaczenie niż umowa. Do każdego klienta podchodzimy z pełnym szacunkiem, dlatego zawsze rzetelnie informujemy o szczegółach oferty, możliwościach jej zrealizowania, a na późniejszym etapie zlecenia - raportujemy sprawdzone i pewne informacje.
To ważne, by klient posiadał uczciwą wiedzę o warunkach i datach realizacji zlecenia, a ponadto, by zaplanowane terminy nie zostały przesunięte. Dlatego my nie przestawiamy ofert, których nie będziemy w stanie spełnić - to nasz podstawowy filar budowania zaufania u kontrahentów.

Jeśli szukasz partnera, któremu można zaufać, to jesteś w odpowiednim miejscu. Rozpocznij współpracę z Eurofracht i nie martw się już więcej o swój transport.
Niezależnie od tego czy wysyłasz pojedyncze ładunki w ciągu roku, czy z Twojej firmy każdego dnia wyjeżdża kilkadziesiąt pełnych ciężarówek - z przyjemnością zrealizujemy każde Twoje zamówienie. Zacznijmy działać choćby dziś - skontaktuj się z nami!

Blog

nowe artykuły

Blog

jak zapakować ładunek na palecie
Pakowanie ładunku na palecie

Jak zapakować ładunek, aby był bezpieczny w trakcie transportu? – Poradnik wyjaśniający kwestie przygotowania przesyłki, jej pakowania i zabezpieczenia

rodzaje palet
Rodzaje palet

Spis treści Wprowadzenie: Co to są palety i jakie mają zastosowanie? Palety są prostokątnymi platformami, które służą do transportu