Usługi

Transport spedycja Wrocław

Usługi

Poszukujesz firmy transportowej z Wrocławia? Jesteś w dobrym miejscu.

Nasze usługi transportowe to: transport krajowy, transport drogowy, transport międzynarodowy, transport ekspresowy, spedycja krajowa i spedycja międzynarodowa. Działamy na terenie Wrocławia, Dolnego Śląska, jak i w całej Polsce i Europie.

Spis treści

 1. Nasze usługi – transport i spedycja Wrocław
 2. Zamów usługi transportowe Wrocław – wycena nawet w kilka minut
 3. Transport krajowy Wrocław
 4. Usługi transportowe Wrocław
 5. Transport międzynarodowy Wrocław
 6. Usługi transportowe międzynarodowe
 7. Flota, która spełnia wymagania klienta – transport krajowy Wrocław
 8. Spedycja Wrocław
 9. Spedycja krajowa Wrocław
 10. Spedycja międzynarodowa Wrocław
 11. Transport do różnych krajów
 12. Takimi pojazdami dysponujemy

Zapytaj o wycenę usługi transportowej

Nasze usługi - transport i spedycja Wrocław

Obsługujemy klientów biznesowych oraz osoby prywatne. Jako spedycja posiadamy duże doświadczenie w branży. Nasza firma oferuje profesjonalny transport krajowy i międzynarodowy. Zapraszamy firmy, które potrzebują sprawnie i bezpiecznie przewieźć swój towar we Wrocławiu lub innym mieście w kraju i za granicą. Jesteśmy spedycją działającą w branży TSL od wielu lat, dzięki czemu masz pewność, że transport zostanie zrealizowany na wysokim poziomie.

Transport Spedycja Wrocław
Transport Spedycja Wrocław 2

Zamów usługi transportowe Wrocław - wycena nawet w kilka minut

Jeśli potrzebujesz transportu towarów w Polsce lub Europie, skontaktuj się z nami. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w transporcie krajowym i międzynarodowym, dlatego zawsze zapewniamy bezpieczeństwo oraz rzetelne usługi transportowe dla naszych klientów. Nasza spedycja we Wrocławiu z przyjemnością zrealizuje Twój transport – zadzwoń lub wypełnij formularz zamówienia.

Transport krajowy Wrocław

Nasza spedycja zajmuje się również transportem na terenie kraju. Nasza firma transportowa Wrocław, okolice jak i inne miejsca na terenie Polski obsługuje zapewniając sprawny transport, terminowość transportu i profesjonalnie wykonaną usługę.

Działamy w takich miastach jak: Wrocław, Legnica, Środa Śląska, Wałbrzych, Świebodzice, Jelenia Góra, Dzierżoniów, Kłodzko, Strzelin, Oława, Jelcz Laskowice, Trzebnica, Oleśnica, Żmigród, ale i również na terenie innych miast. Ponadto nasza firma zajmuje się transportem ładunków w całej Polsce oraz za granicą.

Usługi transportowe Wrocław

Wrocław, czyli stolica Dolnego Śląska, to miasto wojewódzkie, liczące około 670 tys. ludności.

Jeśli poszukujesz firmy, która zrealizuje transport Twoich towarów na terenie kraju lub na terenie Europy, to zachęcamy do kontaktu – otrzymasz od nas szybką wycenę transportu.

Przewozimy materiały budowlane, maszyny, palety, meble oraz inne przesyłki.

Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych i godnych zaufania przewoźników, z zachowaniem wszelkich standardów dotyczących bezpiecznego przewozu.

Nasza spedycja krajowa zapewnia również rozładunek towaru realizowany samochodami z windą. Aby zamówić tego typu dostawę, należy zgłosić potrzebę załadunku lub rozładunku przesyłki windą załadowczą, podczas składania zamówienia.

Niezawodna firma transportowa Wrocław
Profesjonalna firma we Wrocławiu, oferująca klientom najlepsze rozwiązania spośród wszystkich firm transportowych – to firma Eurofracht.

Doświadczona firma transportowa Wrocław
Od lat, z powodzeniem, zajmujemy się dostarczaniem najlepszych usług transportu dla każdego klienta. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.

Elastyczna firma transportowa Wrocław
Wykonujemy zlecenia od firm oraz klienta indywidualnego. Napisz lub zadzwoń, aby uzyskać bezpłatną ofertę transportu ładunków. Zapraszamy. Zapewniamy dobry kontakt, dopasowanie się do potrzeb zleceniodawcy oraz dostarczenie transportu na czas.

Sprawdzona firma transportowa Wrocław
Jeśli szukasz transport Wrocław, to serdecznie polecam nasze usługi. Wykonujemy zlecenia na transport towarów nie tylko w Wrocław ale również w innych miastach. Zapraszamy klientów z Wrocławia i w całej Polsce do kontaktu z nami, jeśli potrzebujecie Państwo przewieźć ładunek z jednego miejsca w nowe miejsce.

Transport Spedycja Wrocław 6

Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną wycenę usługi transportowej

Transport międzynarodowy Wrocław

Co to jest transport międzynarodowy Wrocław?
Transport międzynarodowy lub wewnątrzwspólnotowy, to rodzaj transportu polegający na przewożeniu produktów lub towarów pomiędzy dwoma krajami należącymi do Unii Europejskiej lub pomiędzy dwoma krajami, z których tylko jeden jest państwem członkowskim.

Jakie kraje obsługuje transport międzynarodowy Wrocław?
Nasza spedycja oferuje transport drogowy do następujących krajów: Anglia, Austria, Belgia, Chorwacja, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Niemcy, Norwegia, Polska, Portugalia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Węgry, Włochy.

Ile kosztuje transport międzynarodowy Wrocław?
Koszty transportu międzynarodowego zmieniają się dynamicznie i żadna firma transportowa nie jest w stanie przewidzieć, jak będzie wyglądała sytuacja na rynku transportowym w najbliższym ani w nadchodzącym czasie.

Transport drogowy zależny jest od wielu czynników, między innymi od cen paliwa, które cały czas są wysokie, przez co drożeje również koszt usług transportowych.

Aby uzyskać aktualną ofertę, możesz napisać lub zadzwonić do naszej firmy, a my sprawnie odpowiemy na Twoje zapytanie.

Transport Spedycja Wrocław 7

Usługi transportowe międzynarodowe

Dla przewozów międzynarodowych i wewnątrzwspólnotowych wymagana jest od przewoźników licencja wspólnotowa dotycząca międzynarodowego zarobkowego przewozu drogowego rzeczy oraz zezwolenie na wykonywanie zawodu przewoźnika drogowego.

Aby móc podejmować zlecenia transportu za granicę Polski, niezbędne jest również posiadanie odpowiedniego ubezpieczenia przewoźnika drogowego. W tym przypadku nie wystarczy OCPD ważne w Polsce. Konieczne jest wykupienie ubezpieczenia na konkretne kraje, do których przewoźnik zamierza wykonywać transport.

W transporcie międzynarodowym znajduje zastosowanie wiele typów pojazdów. W naszej ofercie są pojazdy dostawcze (np. bus z plandeką) oraz samochody ciężarowe: solówki (czyli samochody ciężarowe bez naczepy o ładowności do 9 t) i ciężarówki z naczepą, nazywane również tirami.

Nasza spedycja zajmuje się również transportem międzynarodowym. Stawiamy na stosowanie nowych technologii w transporcie, po to, aby każdy nabywca naszych usług, mógł cieszyć się jeszcze większą wygodą przy zawieraniu, w trakcie przebiegu i przy rozliczeniu transportu.

Nasza siedziba znajduje się we Wrocławiu, ale działamy na terenie Warszawy, Katowic, Lublina, Bydgoszczy oraz innych miast w całej Polsce.

Stawka VAT w transporcie międzynarodowym i wewnątrzwspólnotowym

Na transport międzynarodowy obowiązuje stawka VAT 0%. A na transport wewnątrzwspólnotowy, przedsiębiorca – podatnik VAT, powinien wystawić fakturę z VAT 23%.

Sprawdź naszą ofertę dla Twojego ładunku

Transport Spedycja Wrocław 10

Flota, która spełnia wymagania klienta - transport krajowy Wrocław

Nasza firma posiada w ofercie pojazdy dostawcze oraz ciężarowe, dopasowane do każdego klienta. Z nami masz pewność, że zrealizujesz zróżnicowane usługi transportowe, a Twój ładunek dotrze w każde miejsce docelowe na terenie Polski lub Europy, bez opóźnień.

Pojazdy dostawcze do 3,5 t, o ładowności 1,1 t oraz przestrzeni ładunkowej o wymiarach 420 – 480 cm długości, 220 – 245 cm szerokości oraz 200 – 245 cm wysokości.

Pojazdy ciężarowe bez naczepy, czyli solówki, o ładowności 3 – 9 ton oraz wymiarach przestrzeni ładunkowej 600 – 820 cm długości, 245 cm szerokości i 220 – 270 cm wysokości.

Samochody ciężarowe z naczepą standardową lub mega o wymiarach przestrzeni ładunkowej naczepy 1360 cm długości, 245 cm szerokości i 270 – 300 cm wysokości, w zależności od typu naczepy.

Transport Spedycja Wrocław 11

Spedycja Wrocław

Nasza spedycja, posiadająca duże doświadczenie w branży transportu, oferuje usługi skrojone według potrzeb klientów. Logistyka to wymagająca branża, dlatego warto skorzystać z usług specjalistów. Dlatego jeśli potrzebujesz przewozu na terenie Polski – skorzystaj z Eurofracht – spedycja Wroclaw.

Wypełnij formularz, a my wyślemy wycenę transportu nawet w kilka minut

Spedycja krajowa Wrocław

Spedycja krajowa Wrocław – Eurofracht to idealny wybór. Przewozimy ładunki różnego rodzaju do firm i klientów indywidualnych w całej Polsce. Transport realizowany jest samochodami dostawczymi oraz ciężarowymi (busy, solówki i ciężarówki z naczepą – „tir”). Transportujemy ponadto przesyłki za granicę – tym zajmuje się nasza spedycja międzynarodowa

Transport Spedycja Wrocław 13
Transport Spedycja Wrocław 14

Spedycja międzynarodowa Wrocław

Sprawdź naszą ofertę – spedycja międzynarodowa, to jedna z kilku oferowanych przez nas usług. Możesz z nami zamówić przewóz swojego ładunku na trasach międzynarodowych – w tym m.in.: do Niemiec, do Francji, do Holandii, do Belgii, do Hiszpanii. Współpracujemy z najlepszymi przewoźnikami i dbamy by Twój towar dotarł w miejsce docelowe na czas i w nienaruszonym stanie. Spedycja Wrocław – Eurofracht

Obsługujemy firmy i osoby fizyczne, nieprowadzące działalności gospodarczej. Gwarantujemy profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta.

Sprawdź naszą ofertę dla Twojego ładunku

Transport Wrocław - Niemcy - firma transportowa Wrocław

Jeśli szukasz transportu towarów na trasie Wrocław – Niemcy i chcesz, żeby transportem zajęła się profesjonalna firma, to z naszej strony zachęcamy do skorzystania z usług właśnie naszej firmy Eurofracht. Transport do Niemiec ze stolicy Dolnego Śląska to nasza specjalność. Możesz zlecić nam transport towarów na paletach, maszyn, urządzeń, transport mebli, przewóz sprzętu budowlanego oraz inny rodzaj usług transportowych. Na trasie Polska – Niemcy oraz Niemcy – Polska oferujemy również usługi przeprowadzkowe.

Transport Wrocław – Berlin
Z Wrocławia do Berlina jest około 400 km. Trasę tę można pokonać samochodem dostawczym w około 5 godzin, a samochodem ciężarowym w 5 – 6 godzin. Nasza firma oferuje transport ładunków na tej trasie. Jesteśmy w stanie zrealizować zlecenia transportu do Berlina każdego dnia. Pomożemy również w zakresie przeprowadzek.

Transport Wrocław – Hamburg
Z Wrocławia do Hamburga jest blisko 690 km. Taki dystans, samochód dostawczy jest w stanie przejechać w czasie około 9 godzin. Natomiast samochód ciężarowy potrzebuje około 9,5 – 10 godzin, aby przejechać taki dystans. Może się zdarzyć, przy niesprzyjających warunkach drogowych, że ciężarówka nie zdąży dojechać z Wrocławia do Hamburga jednego dnia, ponieważ maksymalny czas jazdy kierowcy, to maksymalnie 10 godzin jednego dnia. Nasza firma oferuje przewóz ładunków na trasie Wrocław – Hamburg.

Transport Wrocław – Dortmund
Trasa Wrocław – Dortmund ma około 780 kilometrów i aby dojechać do Dortmundu samochodem dostawczym potrzeba około 10 godzin jazdy. Transport na tej transie samochodem ciężarowym zajmie około 20 – 22 godziny. Jeśli potrzebujesz bezpiecznie przewieźć ładunek na trasie Wrocław – Dortmund, to nasza spedycja z przyjemnością Ci w tym pomoże. Skontaktuj się z nami i skorzystaj naszych usług.

Transport Spedycja Wrocław 15
Transport Spedycja Wrocław 16

Transport Wrocław - Holandia - usługi transportowe Wrocław

Szukasz firmy transportowej lub spedycji, która przewiezie Twój ładunek na trasie Polska – Holandia albo Holandia – Polska? Oferujemy transport lekki, transport ciężarowy i transport ekspresowy towarów z Polski do Holandii. Możesz z nami przewieźć towary o wadze do 24 ton. Na tej trasie oferujemy również usługi przeprowadzkowe.

Transport Wrocław – Amsterdam
Trasa z Wrocławia do Amsterdamu liczy nieco ponad 1000 km. Czas potrzebny na dostawę ładunku autem dostawczym to około 13 godzin. Na transport pojazdem ciężarowym, potrzeba 22 – 24 godziny.

Transport Wrocław – Haga
Odległość trasy Wrocław – Haga, to około 1050 km. Transport samochodem dostawczym zajmie na tej trasie 13 – 14 godzin. Natomiast samochód ciężarowy przejedzie taki dystans w czasie około 23 – 25 godzin.

Transport Wrocław - Belgia - transport Wrocław

Przewieziemy Twój ładunek na trasie Polska – Belgia oraz Belgia – Polska. Specjalizujemy się w transporcie międzynarodowym, przewozimy różnego rodzaju towary, maszyny, ale i również, na tej trasie, zajmujemy się przeprowadzkami. Gdy potrzebujesz transportu rzeczy np. do Antwerpii, Gent czy Brukseli, skontaktuj się z nami.

Transport Spedycja Wrocław 18

Transport Wrocław - Francja - spedycja Wrocław

Zamów z nami transport ciężarowy Polska – Francja lub Francja – Polska. Przewozimy ładunki na paletach, luzem, gabarytowe różnymi typami pojazdów. Chcesz dostarczyć towar do Paryża, Lyonu czy Montpellier? Z nami jest to możliwe. Na tej trasie oferujemy również przeprowadzki.

Transport Wrocław - Czechy - transport międzynarodowy Wrocław

Transport Polska – Czechy i Czechy – Polska. Realizujemy transport ciężarowy, tir, palet, do naszych południowych sąsiadów. Gdy potrzebujesz przetransportować towar z Polski do Pragi, Ostrawy lub Brno, skontaktuj się z nami, aby poznać ofertę na przewóz na tej trasie.

Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną wycenę usługi transportowej

Transport Spedycja Wrocław 19
Transport Spedycja Wrocław 20

Transport Wrocław - Austria - spedycja Wrocław

Transport ciężarowy Polska – Austria oraz Austria – Polska. Wykonujemy zlecenia załadunku towarów, palet, mebli z Austrii do Polski oraz z Polski do Austrii i innych krajów. Przewozimy pojedyncze palety, ale jest również możliwa dostawa przesyłki składającej się z wielu elementów, czyli na przykład przesyłki mieszanej – palety z towarami przewożonymi luzem.

Transport Wroclaw - Hiszpania - spedycja Wrocław

Poznaj ofertę na transport palet i towarów Polska – Hiszpania lub Hiszpania – Polska. Działamy na terenie całego kraju. Niezależnie czy szukasz transportu Wrocław Polska – Hiszpania czy w odwrotnym kierunku, z przyjemnością zrealizujemy każde przewozy na tych trasach. Nasi pracownicy czekają na kontakt.

Transport Spedycja Wrocław 21
Transport Spedycja Wrocław 22

Zadzwoń i zapytaj o wycenę transportu

Takimi pojazdami dysponujemy

Mamy w ofercie różne typy pojazdów, odpowiadające różnym potrzebom naszych klientów. Możesz samodzielnie wybrać odpowiedni pojazd dla Twojego ładunku lub jeśli nie wiesz, który samochód najlepiej spełni Twoje wymagania, nasz pracownik pomoże Ci i dobierze właściwy pojazd. 

transport ekspresowy

Bus - Van

Wymiary przestrzeni ładunkowej:
Długość: 420 - 480 cm
Szerokość: 220 - 245 cm
Wysokość: 200 - 250 cm
Pojemność: 8 - 10 EPAL
Ładowność: 1100 kg

transport samochodami ciężarowymi solówki

Solówka

Wymiary przestrzeni ładunkowej:
Długość: 600 - 820 cm
Szerokość: 245 cm
Wysokość: 220 - 270 cm
Pojemność: 14 - 20 EPAL
Ładowność: 2500 - 9000 kg

Ciężarówka z naczepą

Wymiary przestrzeni ładunkowej:
Długość: 1360 cm
Szerokość: 245 cm
Wysokość: 270 -300 cm
Pojemność: 34 EPAL
Ładowność: 24000 kg

Transport Spedycja Wrocław 24

Pytania i odpowiedzi

Czy Eurofracht oferuje wynajem pojazdów?

 • Nie, Eurofracht pomaga w organizacji transportu drogowego, ale nie wynajmuje pojazdów.

Czy Eurofracht świadczy usługi transportowe pasażerów?

 • Nie, zajmujemy się wyłącznie transportem drogowym towarów.

Sprawdź nasze pozostałe usługi:

img

Transport lekki

Usługa do realizacji przewozu ładunków, które nie przekraczają wagi 1100 kg i zajmują do 4,4 LDM.

img

Transport ekspresowy

Pilne przesyłki dostarczamy ekspresowo! Usługa dostępna w całej Polsce i Europie.

img

Transport całopojazdowy (FTL)

Pełna gama samochodów ciężarowych, do realizacji zadań wagi ciężkiej.

img

Doładunki (LTL)

Oszczędność miejsca i pieniędzy. Doładunek to idealna opcja, gdy nie ma pośpiechu.